W systemie istnieje możliwość dodania Subfirmy. Subfirma jest to opcja przypisania nowej firmy poprzez utworzenie jej na jednym koncie użytkownika (tożsamym adresie email). Subfirma może być dodana wyłącznie przez właściciela konta bezpośrednio po zalogowaniu w systemie. Utworzenie Subfirmy pozwala na logowanie Użytkownika na przypisane firmy z jednego adresu logowania oraz szybkie przelogowanie między podmiotami.


W celu dodania Subfirmy należy udać się do mechanizmu znajdującego się w prawym górnym rogu panelu głównego systemu po zalogowaniu, następnie wybrać go lewym przyciskiem myszy.


 

Po wybraniu mechanizmu kliknąć "Subfirma".Następnie wyświetli się ponownie mechanizm, po którego kliknięciu pokaże się opcja "Dodaj nowe".Po wybraniu opcji ukaże się komunikat, dodanej Subfirmy nie można bowiem już usunąć. Nowa firma widoczna będzie na liście firm bezpośrednio z panelu "Subfirmy". Subfirmę zawsze należy skonfigurować zgodnie z materiałem od punktu 2) wpisu https://fakturomania.freshdesk.com/support/solutions/articles/36000129933-co-trzeba-zrobi%C4%87-%C5%BCeby-zacz%C4%85%C4%87-prawid%C5%82owo-korzysta%C4%87-z-fakturomanii-