Wystawienie duplikatu faktury w systemie jest czynnością niezwykle prostą, dowiedz się jak wystawiać duplikat faktury sprzedażowej.

 

Na wstępie informujemy, iż funkcja fakturowania w naszym systemie jest bezpłatna i taka pozostanie, nie pobieramy z tego tytułu jakichkolwiek opłat.

Jak wystawić duplikat faktury?

By wystawić duplikat faktury sprzedażowej należy udać się do modułu sprzedaży, a następnie wybrać "Lista Faktur", w przypadku chęci wstawienia duplikatu faktury korygującej, należy odpowiednio wybrać "Lista Korekt". Moduł sprzedaży znajduje się w lewym menu.

 

Dalej naszym oczom powinien ukazać się poniższy widok, w którym odnajdziemy zestawienie dokumentów sprzedażowych. W celu odnalezienia dokumentu, dla którego chcemy wystawić duplikat należy najpierw udać się do odpowiedniego okresu, następnie odnaleźć w nim dokument nas interesujący oraz wybrać "Opcje", a następnie "Podgląd".

 

Po wybraniu podglądu dokumentu należy przewinąć do jego stopki, gdzie odnajdziemy funkcję "Duplikat".


Po wybraniu funkcji "Duplikat" ukaże się nowe okno z wyborem daty oraz opcją "Generuj duplikat", którą należy wybrać, po czym zapisać fakturę na dysku komputera.